יועץ מס בחדרה

יועץ מס בחדרה

יועץ מס בחדרה הינו אדם אשר רשום בפנקס יועצי המס לפי פקודת מס הכנסה ותפקידו להעניק ייעוץ בנושאי מיסים ובין היתר הוא מוסמך לחשב את גובה החזרי המס הצפויים להתקבל אצל הנישום. התמחותו של יועץ מס בחדרה במילוי דו"חות שומה - דו"חות הגשה לקבלת החזרים של מס הכנסה וייצוגם של הנישומים בפני רשויות המס, מאפשרת לו למעשה לבצע חישוב מדויק ואמין של שיעור החזר המס הצפוי לנישום.

 

מהו תפקידו של יועץ מס בחדרה

כמעט כל יועצי מס מאוגדים בלשכת חשבונאים ויועצי המס ותפקידם לשרת את כל קהל הנישומים בנושאים הרלוונטיים לרשויות המס. בין היתר, מעניקים יועצי מס בחדרה שירותי הנה"ח, הצהרות הון, תיאום מס, חישוב שכר, הכנה והגשה של דו"חות שנתיים וגם - הענקת שירותי חישוב זכאות לקבלת החזרי מס הכנסה והגשת דו"חות לקבלת החזרי מס הכנסה לשכירים.

 

חברת עידן המרכז להחזרי מס, עוסקת באיסוף נתונים ומסמכים המסייעים להגדלת החזרי המס הצפויים ללקוחותיה. בגמר איסוף החומרים, מגישה החברה את כל הנתונים שנאספו לבדיקה מקיפה ופרטנית של יועץ מס בחדרה לצורך קבלת צפי החזר מס.

 

יועץ מס בחדרה עורך למעשה את הבדיקה המקיפה ובהתאם לנתונים שנאספו ע"י חברת עידן המרכז להחזרי מס לשכירים, מספק יועץ המס את גובה החזר המס שהנישום צפוי לקבל חזרה ממס ההכנסה בגין ניצול נקודות הזיכוי המגיעות לו ועמידה בפרמטרים רלוונטיים לקבלת החזרי מס.

 

כיום כל אדם יכול לגשת ולבצע החזר מס ללא צורך בחברה המתמחה בכך. אולם בעוד שהגשת דו"חות החזרי מס באמצעות חברה מתמחה מאפשר לנישום לדעת מראש כמה כסף הוא עתיד לקבל חזרה ממס הכנסה, בעת שהנישום ניגש באופן עצמאי למס הכנסה הוא חשוף הן מבחינת גובה החזר המס הצפוי (אין לו אפשרות לדעת כמה כסף יחזור) ובנוסף הוא חשוף למס הכנסה במידה וקיים חוב במס הכנסה. לכן מומלץ לעשות החזרי מס דרך חברה העושה בדיקה מקצועית של יועץ מס בחדרה.

 

חברת עידן המרכז להחזרי מס לשכירים מבצעת את הבדיקות באמצעות יועץ מס בחדרה לפני ההגשה למס הכנסה. באמצעות בדיקות אלו, אנו יכולים לדעת אם קיים לנישום חוב כלשהו במס הכנסה בהתאם לשנים אשר נבדקו. במידה וקיים חוב למס הכנסה, אנו מציגים את הנתונים לנישום אשר יכול להחליט שלא להגיש את הבקשה לקבלת החזר מס בעבור אותן שנים בהם קיים חוב.

 

לקבלת פרטים נוספים ולהתחלת תהליך החזרי מס ובדיקה של יועץ מס בחדרה, אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו בטלפון 072-3712122 או באמצעות טופס צור קשר.

רוצה לקבל החזרי מס?
אנו כאן עבורך. מלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם!