החזרי מס בתל אביב

החזרי מס בתל אביב

כמעט לכל העובדים השכירים בתל אביב מגיע לקבל החזרי מס הכנסה. בכדי לקבל החזרי מס בתל אביב, יש לעמוד בקריטריונים אשר נקבעו ע"י מס הכנסה ומעניקים נקודות זיכוי ממס הכנסה. התנאי הבסיסי לקבלת החזרי מס בתל אביב (כמו גם בכל יתר חלקי הארץ) הוא תשלום מס הכנסה. בתלוש השכר שלך ניתן למצוא אם ירד לך כסף למס הכנסה. במידה וכן, מומלץ לבצע בדיקה פרטנית בהתאם לנתונים האישיים שלך בכדי לגלות לפי אלו קטגוריות ניתן להחזיר לך כסף ממס הכנסה.

 

איך מתבצע תהליך החזרי מס בתל אביב

תהליך בדיקת החזרי מס בתל אביב מתבצע במספר שלבים:

  1. נתחיל את התהליך באמצעות מילוי שאלון החזרי מס אשר מספק לנו את המידע האם ניתן להחזיר לך כסף ממס הכנסה. השאלון עובר למעשה על הנתונים האישיים שלך ומאפשר לנו לאתר פוטנציאל להחזרי מס. 

  2. לאחר מילוי השאלון ואיתור פוטנציאל לקבלת החזרי מס בתל אביב, אנו ניצור איתך קשר לצורך קבלת פרטים נוספים ופתיחת תיק. 

  3. איסוף מסמכים – אנו נאסוף עבורך את המסמכים הרלוונטיים לצורך בדיקה פרטנית ומקיפה של הנתונים.

  4. בדיקת יועץ מס – יועץ מס מורשה ומוסמך יקבל את כל המסמכים והטפסים הייעודיים לצורך קבלת החזרי מס בתל אביב, יערוך בדיקה נוספת ויזין את הנתונים לתוכנת בדיקה מקצועית המקבילה לתוכנת מס הכנסה. 

  5. חתימה על דו"חות לקבלת החזרי מס בתל אביב - בסיום הבדיקה אנו ניידע אותך על הסכום המדויק הצפוי להתקבל ממס ההכנסה ונעביר אליך דו"חות לחתימה בכדי שנוכל להגיש את הדו"חות למס הכנסה.

  6. הגשה למס הכנסה – כל הטפסים יחד עם  הדו"חות מוגשים למס הכנסה.

  7. לאחר מספר חודשים – תלוי בעומס של מס הכנסה – הסכום שהתקבל ממס הכנסה נכנס ישירות לחשבון הבנק שלך.

 

למה כדאי לשכירים בתל אביב לעשות החזרי מס

כי מגיע לך כסף ממס הכנסה. אם את/ה שכיר/ה משלם/ת מס הכנסה, סיכוי סביר שמגיע לך לקבל החזרי מס. הסכום הממוצע המתקבל מהחזרי מס נע בין 8,000-10,000 ש"ח. ניתן לבצע בדיקה לקבלת החזרי מס עד 6 שנים אחורה.

 

לקבלת פרטים נוספים ולהתחלת תהליך החזרי מס בתל אביב, אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו בטלפון 072-3712122 או באמצעות טופס צור קשר הנמצא מימין.

רוצה לקבל החזרי מס?
אנו כאן עבורך. מלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם!