קיבוע זכויות

קיבוע זכויות

 קיבוע זכויות 

קיבוע זכויות - טופס 161 ד' בקשת קיבוע זכויות.

קיבוע זכויות

סעיף 9א לפקודת מס הכנסה, עוסק בהגשת בקשה לקיבוע זכויות - פטור ממס הכנסה בעת קבלת הקצבה החודשית בגיל הפרישה. למעשה, כל עובד לפני היציאה לפנסיה מקבל טופס 161 - טופס אשר בו מודיע המעסיק על פרישתו של העובד לגמלאות - וממלא טופס 161 א' - הודעה של העובד על פרישה מעבודה עקב הגעתו לגיל הפרישה. טפסים אלו מוגשים לפקיד השומה. במקרה והעובד הפורש צפוי לקבל קצבה חודשית (פנסיה) עליו למלא ולהגיש גם את טופס 161ד'.

כיצד עושים קיבוע זכויות?

המטרה היא לרכז את כל הפרטים והנתונים על ההכנסות הצפויות של העובד הפורש לפנסיה על מנת לאפשר לפקיד השומה לחשב את הזכאות לפטור ממס על קצבה מזכה ובכדי שיוכל לחשב את הזכאות עבור פטור ממס הכנסה בגין היוון קצבה בהתאם לנתונים האישיים של העובד הפורש.

 

מדוע חשוב לבצע קיבוע זכויות?

נושא זה הינו בעל משמעות מקיפה ומשמעותית ביותר. ללא בדיקה מקצועית ומדויקת אשר תבחן את כל האפשרויות שלך למיצוי כלל הזכויות בהתאם לנתונים האישיים שלך, יכול להיות מצב בו תיאלץ לשלם כספים מיותרים עבור מס הכנסה בגיל הפרישה.

 

ההשפעה של מילוי שגוי ללא ניתוח מדויק ומותאם אישית לכל פורש, עשויה לגרום לנזקים בעשרות ומאות אלפי שקלים במהלך גיל הפרישה. לכן אנו ממליצים בכל לשון לפנות אלינו על מנת שנוכל לבצע עבורכם בדיקה מקיפה ומדויקת אשר עשויה לחסוך לך ממון רב. חשוב מאוד להבין כי אין מדובר בעוד "טופס" ביורוקרטי סתמי. מדובר בטופס מהותי וחשוב מאין כמוהו אשר עשוי להשפיע באופן משמעותי ביותר על גובה ההכנסות במהלך הפנסיה. מילוי טופס 161ד' באופן שגוי הינו בלתי הפיך למעט חלון זמן של 90 יום מעת הגשת הטופס לפקיד השומה.

עידן החזרי מס מתמחים בתכנון פרישה מדויק ופרטני לכל לקוח ולקוחה. אנו אוספים את כל המידע הדרוש ומבצעים בדיקה מקיפה על מנת למקסם את הטבות המס עבור הלקוח. באמצעות שירות קיבוע זכויות שאנו מבצעים ללקוחותינו אנו חוסכים עשרות ומאות אלפי שקלים לכל אחד ואחת.

 

קיבוע זכויות
Idan-mas-2020-028.jpg
עידן המרכז להחזרי מס

 שעות פעילות

ימים ראשון - חמישי

09:00-16:00