מדוע כדאי לפנות לחברת החזרי מס?

רוצה לקבל החזרי מס?

אנו כאן עבורכם. מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם! 

הבחירה לבצע החזרי מס דרך חברה עשויה להגדיל את החזרי המס שלך באלפי שקלים.

בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאיים, ייתכן שבמהלך השנים שילמתם מס גבוה מדי ממה שהייתם אמורים לשלם. רבים מהעובדים לא מודעים כלל להטבות המס המגיעות להם. החזר מס לאחר לידה, הורים לילדים לקויי למידה, בוגרי תואר ראשון ושני, משרתי מילואים, משקיעים בשוק ההון, החזרי מס עקב אבטלה, אנשים שתרמו למוסד ציבורי וכאלה שהפקידו כספים לביטוחי חיים - כל אלו ואחרים עשויים להיות זכאים לנקודות זיכוי במס הכנסה ולהחזרי מס.

 

מהו החזר מס?

גובה מס ההכנסה שעובד נדרש לשלם מחושב לפי חישוב שנתי, על בסיס משוער של ההכנסה שצפויה להיות לו במהלך השנה. אלא שבסוף שנת המס עשוי להתברר כי ההכנסה בפועל של העובד הייתה נמוכה מההכנסה שמס הכנסה שיער שהוא ירוויח.

למשל, אם במהלך השנה נולד לו ילד ומס הכנסה לא לקח בחשבון את חצי נקודת הזיכוי המגיעה לו, או אם במהלך השנה הוא לא עבד מספר חודשים בשל אבטלה או בשל יציאה לחופשת לידה. במידה והעובד שילם מס גבוה מדי מכפי שהיה אמור לשלם הוא זכאי להחזר מס שעשוי להגיע לסכום של אלפי שקלים. ניתן לבקש החזר מס עד שש שנים אחורה. זמן הטיפול בבקשה נמשך לרוב בין חצי שנה לתשעה חודשים, וההחזר מועבר לחשבון העובד דרך העברה בנקאית.

 

כיצד חברת החזרי מס עשויה לעזור לכם?

כאשר אדם פונה באופן פרטי למס הכנסה עליו להתמודד עם ביורוקרטיה מתישה. הוא נדרש להמתין בתור במשרדי מס הכנסה, למלא טפסים ולהביא אישורים מתאימים מגורמים שונים. מעבר לכך, ייתכן כי בבדיקה שיערוך מס הכנסה יתברר כי לא רק שהוא אינו זכאי להחזר מס, אלא שעליו לשלם מס גבוה יותר ממה ששילם. אם ברצונכם לחסוך את ההפסד הכספי, את הזמן ואת הטרחה הזו, כדאי לכם לפנות לחברת החזרי מס. חברת החזרי מס תערוך בדיקה מקדימה על מנת לבחון האם אתם אכן זכאים להחזר מס. לאחר מכן היא תטפל בבקשה שלכם ותשיג עבורכם בקלות רבה יותר את החזר המס. מומלץ לוודא כי החברה בעלת ניסיון רב וכי יש קבלה המלצות מלקוחות קודמים.

ישנם מס' קריטריונים רב ומגוון אשר על פיהם ניתן לקבל החזר ממס הכנסה. מומלץ למלא שאלון החזרי מס ואנו נחזור אליך עם תשובה. לקבלת פרטים נוספים ולהתחלת תהליך החזרי מס, אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו בטלפון 072-3712122 או באמצעות טופס צור קשר.